Link na web školy


SEO webu sledují SEO nástroje.cz

S-rank

Valid XHTML 1.0!

Aktuality

Červen 2012
V červnu pracovník IT podpory dokončil konečnou úpravu cizojazyčných odborných slovníků, zajistil vytvoření DVD s výukovými materiály a slovníky.Od poloviny června je na portále vytvořen odborný překladový slovník.

Květen 2012
Koncem května pracovník IT podpory začal s konečnou úpravou metodicko-vzdělávacích materiálů a anotací v češtině a cizích jazycích (ANJ, NEJ).

Duben 2012
V dubnu autoři výukových textů ve spolupráci s překladateli intenzivně pracovali na cizojazyčných odborných slovnících (CZ-AJ, CZ-NJ). Pokračuje pilotní výuka učitelů.

Březen 2012
V březnu vycestovali členové realizačního týmu do Stuttgartu. V Institutu Dr. Flada se seznámili se systémem vzdělávání v Německu a prezentovali naší školu a vlastní projekt v anglickém a německém jazyce. Fotky jsou k shlédnutí ve fotogalerii. Do konce května vytvoříme na portále překladový odborný slovník.

Únor 2012
Finalizujeme konverzi výukových textů do cizích jazyků. Koncem února webový specialista na jednání s koordinátorem domluvil další postup pro realizaci elektronické podpory výuky.

Leden 2012
Dokončuje se konverze odborných textů do ANJ a NEJ. Pokračuje výuka učitelů a zároveň si učitelé připravují výukové prezentace v cizím jazyce. Poslední moduly budou přeloženy do konce března 2012.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky
copyright skola (c) 2011